Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Murarz - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/02/2020 13:23:18
wczoraj
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Bran瘸: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / wojew鏚ztwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowo嗆: Chambery
Zadania:
• murowanie (ceg豉, pustaki, mo瞠 pojawi si klinkier)
• typ budynk闚- g堯wnie domy, gara瞠, szpitale, szko造
• rozstawianie rusztowa (metalowe/ aluminiowe)
• betonowanie szalunk闚, typ banche NOE
• mo瞠 pojawi si tynkowanie zewn皻rzne
Oferujemy:
• francusk umow o prac tymczasow
• stawk godzinow+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek 篡wieniowy 9,20 € netto/ dzie pracy
• prac w nadgodzinach p豉tn +25% do stawki
• darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy
• zdaln opiek konsultanta przez ca造 czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• do鈍iadczenie w pracy jako murarz
• mile widziana umiej皻no嗆 tynkowania zewn皻rznego
• du瘸 motywacja do pracy i zaanga穎wanie
• og鏊na sprawno嗆 fizyczna (praca fizyczna)
• brak przeciwwskaza zdrowotnych do pracy fizycznej
• komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 pracy w zespole

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/murarz-3/

Aplikuj帷 na powy窺ze og這szenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie, w celu niezb璠nym do realizacji proces闚 rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powi您ane.
Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przekazywanie za pomoc 鈔odk闚 komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub us逝gach Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie oraz jego partner闚 i podmiot闚 wsp馧pracuj帷ych (marketing bezpo鈔edni).
Jednocze郾ie o鈍iadczam, 瞠 moja zgoda spe軟ia wszystkie warunki o kt鏎ych mowa w art. 7 RODO, tj. przys逝guje mi mo磧iwo嗆 jej wycofania w ka盥ym czasie, zapytanie o zgod zosta這 mi przedstawione w wyra幡ej i zrozumia貫j formie.
Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
697800757

Ods這n: 31
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl