Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Malarz, wykonczenia wnetrz, niemiecki Pracodawca - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 25/11/2021 07:59:14
4 dni temu
OFERTA PRACY DLA MALARZY
Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata

• Stawka wynagrodzenia zalezna jest od doswiadczenia, umiejetnosci jezykowych. Na start proponujemy wynagrodzenie od 2300€ netto miesiecznie (przy 1 klasie podatkowej)
Zarobki:
12-14€/h Brutto + 50 - 55 € diety dziennej Netto i pracownik sam oplaca zakwaterowanie
Doatkowo: Premia 200€ za polecenie Pracownika Firme

OPIS STANOWISKA:
· Malowanie 軼ian wewn徠rz i na zewn徠rz budynk闚
· Malowanie fasad
· Przygotowywanie powierzchni do malowania
· Szpachlowanie i nakladanie gladzi
· Renowacja pomieszcze
· Bie膨ca konserwacja
· Monta p造t kartonowo-gipsowych
· Inne prace remontowe

WYMAGANIA:
· Wyksztalcenie zawodowe oraz wazne certyfikaty
· Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego.
· Posiadanie w豉snego pojazdu na wyjazd, mile widziane
· Umiej皻no軼i pracy zespo這wej jak i samodzielnej
· Motywacja i chec do pracy

NASZA OFERTA:
· Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
· Mo磧iwo嗆 pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
· Stala niemiecka umow o prac na czas nieokreslony.
· Pe軟e niemieckie ubezpieczenie spo貫czne i zdrowotne.
· Dlugoterminowy kontrakt, mo磧iwe nadgodziny.
· Zorganizowane zakwaterowanie w pobli簑 miejsca pracy przez pracodawce
· Wyposa瞠nie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
· Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie
· Terminowo wyp豉cane wynagrodzenie
· Dobre warunki pracy, mi豉 atmosfera
· Indywidualne podej軼ie do ka盥ego kandydata
· Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
· Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€
· Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.
KONTAKT:
E-Mail: praca@ims-zeitarbeit.eu
Mobil: 0049 176 1000 30 39
IMS GmbH
K霵igstra絽 38
33330 Gtersloh
www.ims-zeitarbeit.eu
Umsatz-ID: DE126945336

Pozdrawiamy serdecznie
IMS GmbH Team
Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji elektrycznych, sanitarnych, spawaczy, slusarzy, malarzy, stolarzy na terenie Niemiec.
IMS GmbH to Firma z do鈍iadczeniem, kt鏎a pertraktuje korzystne warunki pracy i p豉cy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalno軼iach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpiecze雟twa!

Kontakt:
IMS
Telefon:
004917610003039

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl